Z úcty k životu, prírode a ľuďom

Nech je jedlo naším liekom

V malom útulnom Farmárskom obchodíku Pod Sitnom v Banskej Štiavnici ponúkam kvalitné čisté potraviny bez chémie, vyrábané tradičnými technológiami, preferujúcimi ručný spôsob výroby. Na každej etikete si zákazník môže prečítať meno dodávateľa, alebo názov malej prevádzky, zloženie, trvanlivosť, odporúčania. Každý kúsok má svoj príbeh, ktorý aj rada porozprávam, keď je záujem a uvedomujem si, že niekedy je ťažké ma zastaviť.
Nerobí mi problém zobrať telefón a opýtať sa prvovýrobcu, pokiaľ má niekto otázku, na ktorú neviem odpovedať. Jedným z kľúčových princípov obchodíka je podpora domácich farmárov a výrobcov, no nie za cenu kvality potravín. Väčšinu tovaru mi do obchodíka vozia priamo z fariem a výrobní, bez veľkoskladov, či medziskladov. Svojich dodávateľov navštevujem a s mnohými mám blízke vzťahy, čo niekedy nie je až tak jednoduché, no jednoznačne ma to posúva. Stretnutia s nimi ma učia úprimnosti a náročnosti k sebe, aj otvorenej komunikácii zo srdca, nevnímať len seba a svoje potreby, ale aj toho druhého. Takisto to mám aj s mojimi zákazníkmi. Ako som sa s nimi zoznamovala a debatovali sme spolu, začala sa mi otvárať téma špecifických potravín pre ľudí s potravinovými intoleranciami, biopotravín a zdravých a chutných vychytávok zahraničných kuchýň. Takže v obchodíku môžete nachádzať aj tento sortiment. Postupne pribudla aj prírodná kozmetika a ekodrogéria.
Od vás, zákazníkov vyšiel aj podnet vytvoriť internetový predaj a keďže túto myšlienku som mala od začiatku, neváhala som ani chvíľku. Vďaka Ivovi Lukáčovi z Beluji, ktorý mi pomáha s technickou stránkou a Miške Hlaváčovej zo Zvolena, ktorá je autorkou fotografií, sa moja vízia spred štyroch rokov stávala reálnou a vzniklo produktové portfólio farmarskyobchodik.sk, s možnosťou prezrieť si našu ponuku a vybrať z nej práve vtedy, keď máte čas a kľud, objednať si čo potrebujete a následne Vašu objednávku prevziať bez čakania v obchodíku.

Teším sa na náš nový spôsob spolupráce a uvítam aj jej ďalšie možnosti

Andrea Mészárosová
majiteľka a zakladateľka obchodíku

Ručne vyrobené výrobky

100% Natural

Starostlivo vyberané

Potraviny z fariem

Čerstvé produkty

Trvalo udržateľné